biegzuromin19

III Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej. Żuromin 23.06.2019r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Aneta TuralskaKobiety(20-39lat)
Biegaj z DymkiemSierpcZapłacono
2.Kacper BodenszacJuniorzy(16-19lat)
Cykliści RypinŻuromin
3.Stanisław Adam OlbryśMężczyźni(50-59lat)
KB LegionowoNasielskZapłacono
4.Aleksander SendzickiJuniorzy(16-19lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWO
5.Marek MrózMężczyźni(20-39lat)
BNTWarszawaZapłacono
6.Artur Bałabas Mężczyźni(20-39lat)
Mazovia ProActiv Ciechanów Zapłacono
7.Paweł JabłońskiMężczyźni(40-49lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
8.Arkadiusz PrusikMężczyźni(20-39lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
9.Przemysław BurdyńskiMężczyźni(20-39lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
10.ROBERT ADAMIAKMężczyźni(50-59lat)
CIECHANÓWCiechanówZapłacono
11.Natalia MierzlikinKobiety(20-39lat)
-WarszawaZapłacono
12.WALDEMAR GOCZYŃSKIMężczyźni(40-49lat)
TKKF KUBUŚ SIERPCSierpc
13.ARKADIUSZ JAROSMężczyźni(50-59lat)
Vege RunnersBRWINÓWZapłacono
14.Michał CiuraMężczyźni(20-39lat)
Iława biegaIławaZapłacono
15.Joanna PsiukKobiety(50+)
Biegam U KOLESIRybnoZapłacono
16.Andrzej PsiukMężczyźni(50-59lat)
Biegam U KOLESIRybnoZapłacono
17.Krystyna ChojnackaKobiety(50+)
TKKF KUBUS SierpcSierpc
18.Jarosław MazerskiMężczyźni(20-39lat)
Toruń ToruńZapłacono
19.Ewa LisekKobiety(20-39lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
20.DANUTA PIOTROWICZMężczyźni(40-49lat)
NIDZICA BIEGANIDZICA
21.Arkadiusz OszczędaMężczyźni(40-49lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
22.Marcin TomczakMężczyźni(20-39lat)
nie ma klubuCiechanów
23.Adrian WysockiMężczyźni(20-39lat)
KB LECH RYPINRypin
24.Kazimierz GoczyńskiMężczyźni(60+)
TKKF ,, KubuśSierpc
25.Weronika SadowskaKobiety(20-39lat)
brakŻurominZapłacono
26.Alina BaranowskaKobiety(40-49lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
27.Grzegorz BaranowskiMężczyźni(40-49lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
28.Jarosław GałkaMężczyźni(40-49lat)
brakŻurominZapłacono
29.BOGDAN WODZYŃSKIMężczyźni(50-59lat)
DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
30.Wiesław RychterMężczyźni(60+)
BuchalterElblągZapłacono
31.Anna SieradzkaKobiety(20-39lat)
brakPłockZapłacono
32.Michał SadowskiMężczyźni(20-39lat)
brakŻurominZapłacono
33.Dorota PawłowskaKobiety(20-39lat)
Kurzętnik BiegaMarzęciceZapłacono
34.Mariusz StańczakMężczyźni(40-49lat)
RunFoRRestChojnowoZapłacono
35.Marcin RomanowskiMężczyźni(20-39lat)
BrakŻurominZapłacono
36.Marcin KasprowiczMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR DziałdowoDziałdowo
37.Tomasz KuźniarskiMężczyźni(20-39lat)
.Brodnica
38.Bogdan Sowiński Mężczyźni(50-59lat)
Nidzica biegaNidzica Zapłacono
39.Rafał StachowiczMężczyźni(20-39lat)
SantanderPoniatowoZapłacono
40.Katarzyna TwarogowskaKobiety(20-39lat)
SantanderŻurominZapłacono
41.Sylwia StachowiczKobiety(20-39lat)
SantanderPoniatowoZapłacono
42.Paulina JakubowskaKobiety(20-39lat)
SantanderZieluńZapłacono
43.Robert KostruchaMężczyźni(20-39lat)
123Brodnica
44.ADAM OLSZEWSKIMężczyźni(50-59lat)
KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIEC
45.Michał WesołowskiMężczyźni(20-39lat)
BrakLubowidzZapłacono
46.Roman BerebeckiMężczyźni(60+)
KB Lech RypinRypinZapłacono
47.Adrianna LiszewskaKobiety(20-39lat)
Żuromin
48.Przemysław OleksiakMężczyźni(20-39lat)
BrakWilkowyjaZapłacono
49.Iwona OleksiakKobiety(20-39lat)
Victus RębkówWilkowyjaZapłacono
50.AGNIESZKA KOWALSKAKobiety(20-39lat)
DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
51.ANDRZEJ RĘBOWSKIMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
52.Rafał KołakowskiMężczyźni(40-49lat)
DziałdowoDziałdowoZapłacono
53.Łukasz PydynkowskiJuniorzy(16-19lat)
KS Kowalkowski Fight Club DziałdowoDziałdowoZapłacono
54.Edmund SteckiewiczMężczyźni(40-49lat)
KB Lech RypinRypinZapłacono
55.Jacek SulkowskiMężczyźni(20-39lat)
Ślęzak TeamTraczyskaZapłacono
56.Teresa KamińskaKobiety(40-49lat)
Teresa biegaMiesiączkowo
57.Bożena ŻbikowskaKobiety(20-39lat)
-NidzicaZapłacono
58.Paweł MoskalMężczyźni(20-39lat)
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik
59.Mateusz PiekarskiJuniorzy(16-19lat)
Zuromin
60.Jarosław OlszewskiMężczyźni(20-39lat)
18 batalion powietrznodesantowyKozyZapłacono
61.Grzegorz NowakMężczyźni(20-39lat)
BrakŻurominZapłacono
62.Marcin NowakowskiMężczyźni(20-39lat)
Sierpc
63.Agnieszka KościelskaKobiety(40-49lat)
Mazovia ProActivChruszczewoZapłacono
64.Mariusz KościelskiMężczyźni(40-49lat)
Mazovia ProActivChruszczewoZapłacono
65.Mariusz DembowskiMężczyźni(20-39lat)
H+H PolskaLidzbark